Herb Jasionówki
FB

Stowarzyszenie Ziemi Jasionowskiej

Pro Bogoryja

  • baner
  • baner
  • baner
  • baner
  • baner

W tro­sce o ro­zwój i przy­szłość gmi­ny Ja­sio­nówka, po­sza­no­wa­nie praw o­by­wa­tel­skich wszy­stkich Jej miesz­kań­ców, roz­wój i u­mac­nia­nie lo­kal­nej de­mo­kra­cji, kul­tu­ry, sa­mo­rząd­no­ści, my, człon­ko­wie - za­ło­ży­cie­le za­wią­zu­je­my sto­wa­rzy­sze­nie:
Zi­emi Ja­sio­now­skiej Pro Bo­go­ryja

Podsumowanie rundy jesiennej sezonu 2015/2016 Jasionu Jasionówka

avatar

Jasion Jasionówka rundę jesienną w gr. II klasy okręgowej zakończył na 3 miejscu w stawce 14 drużyn. Po rozegraniu 13 meczy nasz bilans wygląda następująco, 7 zwycięstw , 3 remisy, 3 porażki , 28 strzelonych i 14 straconych bramek. Miejsce , które zajmujemy na półmetku rozgrywek napawa dużym optymizmem i rozbudza apetyty zawodników, kibiców przed rundą rewanżową.

czytaj więcej ...

Opublikowano 18:46 26.11.2015 r.

Jasion Jasionówka - Urząd Miejski Krynki 2:2

avatar

W pierwszą niedzielę października Jasion Jasionówka podejmował zajmujący piąte miejsce w tabeli zespół UM Krynki.
Mecz rozpoczął się wyśmienicie dla gospodarzy. Już w 4 minucie dośrodkowanie z rzutu wolnego na bramkę zamienił Kuba Cieciorko. Asystę zaliczył Tomek Jaromiński. Dwie minuty później jeszcze groźny strzał z dystansu pomocnika z Jasionówki i gra się trochę wyrównała. Kolejna groźna akcja gospodarzy nastąpiła po rzucie rożnym w 17 minucie.

czytaj więcej ...

Opublikowano 18:21 26.11.2015 r.

Victoria Jedwabne Jasion Jasionówka 2:3

avatar

W 5 kolejce klasy Okręgowej czekał nas dosyć daleki wyjazd do Jedwabnego gdzie czekała na nas Victoria. Jeśli nie wiecie nie zdobyliśmy z ta drużyną jeszcze ani punktu wiec chcieliśmy to zmienić.

czytaj więcej ...

Opublikowano 21:17 22.09.2015 r.

Jasion Jasionówka Konar Kora Korycin 2:2

avatar

Niedzielne spotkanie w rozgrywkach podlaskiej okręgówki to derby sąsiadujących gmin. Jasion Jasionówka kontra Kora Korycin. Mecze tych drużyn zawsze wzbudzały duże zainteresowanie wśród kibiców. Nie inaczej było tym razem, pomimo nieprzyjemnej pogody publiczność dopisała.

czytaj więcej ...

Opublikowano 11:34 09.09.2015 r.

Narew Choroszcz Jasion Jasionówka 0:1

avatar

W 3 kolejce pojechaliśmy do Choroszczy, gdzie zmierzyliśmy się z miejscową Narwią.Od początku chcieliśmy przejąć inicjatywę co przyniosło kilka klarownych sytuacji-Kamil Supiński w sytuacji sam na sam oddał kąśliwy strzał w długi róg ale bramkarz popisał się dobrą interwencją. Nasza obrona z Leszkiem Zawadzkim na bramce nie dała przeciwnikowi dojść do żadnej sytuacji strzeleckiej. W naszych poczynaniach brakowało dokładności co można usprawiedliwić słabą murawą ale trzeba przecież radzić sobie w każdym warunkach .

czytaj więcej ...

Opublikowano 11:32 09.09.2015 r.

Jasion Jasionówka BKS Jagiellonia Białystok 2:0

avatar

W pierwszym meczu na własnym boisku Jasion Jasionówka podjął zespół BKS Jagiellonia Białystok. Początek meczy, to zacięta walka w środku pola. Pierwszy celny strzał oddał Kuba Cieciorko w 12 minucie. Trzy minuty później znów ten sam zawodnik rozpoczął akcje w środku pola, piłkę przejął Tomek Jaromiński, minął bramkarza i strzelił z ostrego kąta. Obrońca zablokował strzał, a dobitka była niecelna.

czytaj więcej ...

Opublikowano 11:30 09.09.2015 r.

Stowarzyszenie Ziemi Jasionowskiej Pro Bogoryja